Dragon Age

Share

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptySro Kwi 13, 2016 8:12 pm

First topic message reminder :



NIEOBECNOŚCI

Miejsce, w którym możemy zgłosić swoją nieobecność, która ma trwać dłużej niż 48h. Dzięki czemu Mistrzowie gry będą mieli to na uwadze i nie wyciągną niepotrzebnych konsekwencji z nieuzasadnionej nieobecności.

Powrót do góry Go down

















AutorWiadomość
Hall Theirin
Hall Theirin
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptySob Kwi 30, 2016 6:18 pm

Biorę "chorobowe" od 5 do 7 maja.
Powód: głównie balowanie u kumpli, prawdopodobnie będę nietrzeźwy.
Powrót do góry Go down
Urthemiel
Urthemiel
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptySob Kwi 30, 2016 7:53 pm

Najmocniej przepraszam moich Graczy za zaległości w postach, jednak wywinął mi się niezależny ode mnie wyjazd. Na forum będę zjawiał się jedynie po to, by odpisywać na pw, które razem z Facebookiem będą do 04.05 jedynymi kanałami kontaktowymi ze mną. Do tego czasu postaram się nadrobić zaległości w postach, ale nie mogę niczego obiecać. Po majówce posty będą pojawiać się regularnie.
Mam nadzieję że nie zaważy to na Waszej chęci gry. Jeszcze raz przepraszam za zwłokę.
Powrót do góry Go down
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyNie Maj 01, 2016 12:40 pm

serdecznie Was przepraszam (mówię głównie do Nathairy, Zeph i Paulo ;) ), ale biorę urlop do 5. maja włącznie. Trochę rzeczy mi się zwaliło na głowę, dodatkowo jeszcze goście. Sądziłam, że uda mi się to jakoś pogodzić, ale doba jest za krótka ;( wracam niedługo!
Powrót do góry Go down
Paulo Squillis
Paulo Squillis
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyPią Maj 06, 2016 10:34 am

Lecę na weekend dziś. Odpisy zrobię jeszcze do wieczora, a następne będą w niedzielę też przed wieczorem.

Pozdro
Powrót do góry Go down
Lusacan
Lusacan
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyPon Maj 09, 2016 11:25 pm

Odpisy najwcześniej w piątek.
Powrót do góry Go down
Gukars
Gukars
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyWto Maj 10, 2016 1:41 pm

Komputer Rewarnira uległ awarii. Czas nieobecności bliżej nieokreślony.
Powrót do góry Go down
Cedric
Cedric
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyWto Maj 10, 2016 9:59 pm

Przedłużam nieobecność do czwartku - siedzę chora w domu, nie jest super.
Powrót do góry Go down
Ashkost
Ashkost
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptySro Maj 11, 2016 11:45 am

Przepraszam za nieobecność. Mam chwilowy i nieoczekiwany problem z dostępem do kompa. W weekend postaram się uzupełnić zaległe sprawy. pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Maj 12, 2016 5:44 pm

W weekend moja aktywność fabularna będzie zaniżona. To samo tyczy się każdego następnego weekendu (sobota, niedziela).
10-14.06 Wyjazd do Warszawy, będę całkowicie (prawie) niedostępny.
Powrót do góry Go down
Zilyana
Zilyana
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Maj 12, 2016 8:09 pm

Do 17.05 włącznie nieobecna. Wyjazd + późniejsze ekspresowe ogarnianie uczelni.
Powrót do góry Go down
Viktor Vantu
Viktor Vantu
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyPią Maj 13, 2016 10:54 am

Z racji urodzin przez najbliższe dwa dni mogę być w różnym stanie. Nie zabijaj jak nie wyrobię się do jutra Dumaś. xD
Powrót do góry Go down
Urthemiel
Urthemiel
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2016 4:10 pm

Przez wtorek nie spodziewajcie się odpisów. Uczelnia zapukała do mych bram.
Powrót do góry Go down
Rewarnir Guerrin
Rewarnir Guerrin
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptySro Maj 18, 2016 7:49 pm

Moja wyrywkowa obecność na forum przedłuży się przez następny tydzień. Prawdopodobnie wrócę do pełnej chwały 26-27 maja.
Powrót do góry Go down
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptyPią Maj 20, 2016 11:40 pm

Raczej nie bedzie mnie w czasie tego weekendu (21-22 maja) z przyczyn osobistych
Powrót do góry Go down
Quintus
Quintus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 EmptySob Maj 21, 2016 8:32 pm

Nieobecny 26-29.05
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Biuro informacji » Strefa użytkowników-