Dragon Age

Share

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptySro Kwi 13, 2016 8:12 pm

First topic message reminder :



NIEOBECNOŚCI

Miejsce, w którym możemy zgłosić swoją nieobecność, która ma trwać dłużej niż 48h. Dzięki czemu Mistrzowie gry będą mieli to na uwadze i nie wyciągną niepotrzebnych konsekwencji z nieuzasadnionej nieobecności.

Powrót do góry Go down











AutorWiadomość
Quintus
Quintus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptySro Cze 08, 2016 3:15 pm

Troche usprawiedliwienie, troche nieobecność.
Była burza i piorun spalił mi router. Kłopoty z netem. Obecność bardzo losowa. Poinformuje gdy wszystko będzie z powrotem poukładane. Ofc. Le Paon także pod to podpada.
Powrót do góry Go down
Lusacan
Lusacan
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptyPią Cze 10, 2016 8:38 am

Wiele rzeczy nagle zwaliło się na głowę. Naprawdę nie da się tego pogodzić z częstymi odpisami. Będę się starał odpisywać, ale może to troszkę trwać.
Czas niemożności: 11:06:2016- 19:06:2016

Wybaczcie! Ale nie smućcie się, w lipcu będzie się działo!
Powrót do góry Go down
Quintus
Quintus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptyPią Cze 10, 2016 8:24 pm

Nowy ruter jest, ale w Weekend (11.06-12.06) mnie nie będzie. Ew. bardzo sporadycznie.
Powrót do góry Go down
Lusacan
Lusacan
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptySro Cze 15, 2016 6:02 pm

Chociaż prezes kończy sesję 25, to 29 - 6 ma staż chemiczny we Wrocławiu także bez dostępu do internetu.
Powrót do góry Go down
Ashkaarishok
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptySro Cze 15, 2016 7:51 pm

Niestety przez duże natężenie praktyk zawodowych mam mało czasu żeby zaglądać na forum. Postaram się wrzucić kp w następnym tygodniu.
Powrót do góry Go down
Urthemiel
Urthemiel
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptyCzw Cze 16, 2016 7:21 pm

Z odpisami już było krucho, dlatego daję sobie cezurkę. Od 20 będzie już wszystko okej.
Powrót do góry Go down
Karl Franz
Karl Franz
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptyPią Cze 17, 2016 1:32 pm

Do 29 mam sporo roboty, więc moja aktywność na forum będzie raczej znikoma.
Powrót do góry Go down
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptySro Cze 22, 2016 10:35 am

29.06 - 05.07 W tym czasie będę miał u siebie bardzo specjalnego gościa i moja aktywność na forum zdecydowanie się zmniejszy. Do tego czasu postaram się domknąć parę wątków, abyście nie musieli na mnie czekać znowu.
Powrót do góry Go down
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 EmptySob Cze 25, 2016 12:54 pm

To znowu ja, z przyczyn niezależnych, dziś i połowę jutra jestem dostępny tylko do spraw techniczno-administracyjnych. Jak ktoś ma jakąś sprawę może do mnie śmiało uderzać, będę pojawiał się na forum, jednakże wątki fabularne jeszcze chwilę postoją.

Około 14 postaram się także włączyć TS'a, ale bardzo możliwe, że przez ten czas będzie trzeba się obejść bez niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Biuro informacji » Strefa użytkowników-