Dragon Age

Share

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptySro Kwi 13, 2016 8:12 pm

First topic message reminder :



NIEOBECNOŚCI

Miejsce, w którym możemy zgłosić swoją nieobecność, która ma trwać dłużej niż 48h. Dzięki czemu Mistrzowie gry będą mieli to na uwadze i nie wyciągną niepotrzebnych konsekwencji z nieuzasadnionej nieobecności.

Powrót do góry Go down

















AutorWiadomość
Ashkost
Ashkost
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyPon Maj 23, 2016 9:15 pm

Przepraszam za długą nieobecność Smile Wracam do gry z nowym kompiradłem.
Powrót do góry Go down
Mirshen Oatuns
Mirshen Oatuns
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyWto Maj 24, 2016 11:16 pm

Do 28-29.05 bo mam teraz ciężki okres
Powrót do góry Go down
Rewarnir Guerrin
Rewarnir Guerrin
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptySob Maj 28, 2016 11:57 am

Nadal nie dostalem cynku od komputronika, co mnie krytycznie wkurza. Moja nieobecnosc przedluzy sie, niejmniej, Dumacie, mozesz odpisac w pojedynku. Dzisiaj zapostuje w sesjach z innej jednostki.
Powrót do góry Go down
Razikale
Razikale
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyNie Maj 29, 2016 10:28 pm

30.05 - 05.06 wyjeżdżam, więc z odpisami może być krucho niestety, ale jest szansa, że będę się pojawiać.
Powrót do góry Go down
Lenre
Lenre
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyPon Maj 30, 2016 6:58 pm

Usprawiedliwiam Lenre i proszę o jeszcze trochę czasu. W zasadzie, tutaj ja czekam na odpisy i nie chcę zaczynać na razie nowych wątków.
Bastiena proszę usunąć, dziękuję.
Powrót do góry Go down
Flint Wildwolf
Flint Wildwolf
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyPon Maj 30, 2016 7:02 pm

Nie będzie mnie dzień, może dwa w najbliższym czasie. Powodem jest 50% możliwego braku dostawy prądu.
Powrót do góry Go down
Paulo Squillis
Paulo Squillis
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyWto Maj 31, 2016 7:09 am

Będę dopiero w piątek tj. 03.06.2016 r.
Do tego czasu mogę odpisać, ale jest to mało prawdopodobne.
Powrót do góry Go down
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyWto Maj 31, 2016 9:34 am

Może mnie nie być do końca najbliższego weekendu, tj do 5.06. Ciężki tydzień w pracy, a potem weekendowy wypad.
Powrót do góry Go down
Sharian Vance
Sharian Vance
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyWto Maj 31, 2016 12:24 pm

Melduję, że w okresie 03.06 - 20.06 będzie u mnie licho z odpisami. To znaczy... jeśli dostanę gdzieś wifi, to odpisy będą. Jeśli nie, to będziecie mieli ode mnie wolne.


/Hura!
Powrót do góry Go down
Gukars
Gukars
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptySro Cze 01, 2016 8:40 am

Do weekendu mogę mieć utrudnienia w odpisach.
Powrót do góry Go down
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyCzw Cze 02, 2016 6:42 pm

Z przyczyn niezależnych jestem nieobecny do poniedziałku w sprawach technicznych oraz fabularnych. Odpisy wszelakie oddam jutro w godzinach popołudniowych, wszelkie następne dopiero w poniedziałek.
Powrót do góry Go down
Skylar Graydon
Skylar Graydon
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyCzw Cze 02, 2016 10:46 pm

Przepraszam, że tak długo mnie nie było. Niestety jednak moja nieobecność się przedłuży do czasu nieokreślonego i prawdopodobnie już nie wrócę do gry.
Powrót do góry Go down
Rewarnir Guerrin
Rewarnir Guerrin
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyPią Cze 03, 2016 5:05 pm

Oficjalnie powróciłem. W najbliższym czasie nadrobię zaległości fabularne.
Powrót do góry Go down
Cedric
Cedric
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyPon Cze 06, 2016 8:30 pm

Hmm, rzeczywiście już mnie trochę nie ma, więc tym razem już uspokoję na amen - wracam po 17 czerwca, bo sesja urywa mi pół życia. Drugie pół przeznaczam na spanie i prokrastynację.
Powrót do góry Go down
Rosaline
Rosaline
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 EmptyWto Cze 07, 2016 3:03 pm

Do 17 mnie nie ma - muszę zaliczyć to i owo w szkole, wiec nie mam czasu nawet na myślenie o jakimkolwiek poście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Nieobecności Nieobecności - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Biuro informacji » Strefa użytkowników-