Dragon Age

Share

Co mówi (bądź myśli!) av~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Razikale
Razikale
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptyCzw Kwi 14, 2016 11:08 pm

First topic message reminder :

Chyba każdy wie, o co chodzi. Piszemy, co nam się wydaje, że przekazuje avatar postaci powyżej!
Powrót do góry Go down

















AutorWiadomość
Naris Athnus
Naris Athnus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptyWto Kwi 26, 2016 1:47 am

"Nic mi się tutaj nie podoba..."
Powrót do góry Go down
Jukka
Jukka
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptyWto Kwi 26, 2016 3:24 pm

"hm... Nie."
Powrót do góry Go down
Ashkost
Ashkost
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptyWto Kwi 26, 2016 5:42 pm

Czy on na mnie patrzy? Nie, chyba nie. A może? Nie, patrzy na tamtą. O nie, patrzy na mnie! Dziewczyno, tylko nie odwracaj głowy w jego stronę. Udawaj obojętną i niezainteresowaną.
Powrót do góry Go down
Naris Athnus
Naris Athnus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptyWto Kwi 26, 2016 5:45 pm

"Qun srun. Wolność i oranż!"
Powrót do góry Go down
Delilah
Delilah
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 1:58 pm

"TO MOJE PISĄT GROSZY!"
Powrót do góry Go down
Varence
Varence
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 2:02 pm

"Chcesz wiedzieć, skąd mam te blizny?"
Powrót do góry Go down
Delilah
Delilah
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 2:03 pm

"Całe życie z magami Sad "
Powrót do góry Go down
Naris Athnus
Naris Athnus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 2:05 pm

"wiesz czemu ta perła się świeci? Bo daje mi znać kiedy w pobliżu jest jakiś debil."
Powrót do góry Go down
Varence
Varence
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 4:15 pm

"KUUUUUR***! KTO ZOSTAWIŁ LEGO NA PODŁODZE?!"
Powrót do góry Go down
Hall Theirin
Hall Theirin
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 4:37 pm

"Jestem znudzony tym życiem. Chyba zostanę magiem."
Powrót do góry Go down
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 6:49 pm

"I teraz synu wypuszczasz strzałę. Na luzie. Bez stresu"
Powrót do góry Go down
Paulo Squillis
Paulo Squillis
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 7:52 pm

"Zabiję Ciebie, Twoją całą rodzinę, Twojego psa i Twoją rybkę"
Powrót do góry Go down
Rosaline
Rosaline
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 8:42 pm

"Mów dalej, tak słucham cię, oczywiście, aha, właśnie tak. Ale ja naprawdę slucham!"
Powrót do góry Go down
Mlartlar Lufiel
Mlartlar Lufiel
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptySro Kwi 27, 2016 11:06 pm

"Mógłbyś mnie posiąść, ale później musiałabym Cię zabić."
Powrót do góry Go down
Jukka
Jukka
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 EmptyCzw Kwi 28, 2016 8:00 pm

"Cóż, pewnie nie tego się spodziewałeś, przyjacielu. Trudno. Zginiesz"
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down

Co mówi (bądź myśli!) av~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» [Prywatna|Wieża Kręgu] Tam, gdzie demon mówi dzień dobry
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » EPILOG » Karczemne opowieści » Zabawy forumowe-