Dragon Age

Share

Spotkania i zloty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyCzw Maj 12, 2016 5:43 pm

First topic message reminder :

Powoli zbliżamy się do wakacji, forum nie umarło po miesiącu (sic!) jak nam wróżono, więc myślę, że z całą stanowczością można założyć podobny temat.
Więc tutaj możemy ustawiać się na jakieś spotkania mniejsze lub większe, albo i zaplanować z czasem jakiś super zlot, na którym będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało.





Pierwsze ogłoszenie parafialne:

W piątek (10.06), w stolicy naszego wspaniałego państwa, będzie możliwość, by ustawić się na piwo z administracją DA PBF. Jeżeli ktoś jest z Warszawy lub chce specjalnie przyjechać i się z nami spotkać by pogadać i popiwkować, to zapraszam. Jeszcze nie wiem gdzie pójdziemy, ale gdzieś na pewno. A jak nie będziecie chcieli, to też będziemy się spotykać, gadać i piwkować.

Także tak.
Powrót do góry Go down














AutorWiadomość
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptySob Maj 28, 2016 12:13 pm

czy schodki nad Wisłą czy plaża wyjdą nas taniej niż pijalnia i będzie można spokojnie pogadać, bo nie będzie tłumu. przypomniam, że 10 to piąteczek więc w pijalni narodu będzie od groma - tam czasem nie da się wejść. proponuję np godzinę 16-17 coby się spotkać pod pomnikiem de Gaulle'a przy palmie i wtedy pójdziemy dalej. Co Wy na to?
Powrót do góry Go down
Razikale
Razikale
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptySob Maj 28, 2016 2:56 pm

Na schodkach grasuje policja, więc polecam prawy brzeg.
Powrót do góry Go down
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 11:08 am

przy takiej ilości ludzi to oni boją się tam wejść XD ale plaża jak najbardziej - można kupić jednorazowego grilla na stacji benzynowej i jakąś kiełbę, piwerko i będzie grill river party xD
Powrót do góry Go down
Roger Denhoff
Roger Denhoff
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptySob Cze 04, 2016 12:54 am

Tak myślę i jak ktoś będzie wcześniej ( 15? ) to można się machnąć do Harendy. Do 17 litr piwa za 10 zeta więc wychodzi tanio a miejsca nie powinno o tej porze brakować. Raczej.
Powrót do góry Go down
Paulo Squillis
Paulo Squillis
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyNie Cze 05, 2016 9:01 pm

Tak jak pisałem ja mogę od 15:30-16:00, ale niestety krótko, a dokładnie do której to zależy od miejsca, ale tak do 18:00 max. Krótko, ale może chociaż pogadamy chwilę.
Powrót do góry Go down
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyNie Cze 05, 2016 9:21 pm

Od 15:30(?) jestem mniej więcej dostępny. Fajnie byłoby ogarnąć się tak na 16, to wtedy wbije też Jukka do nas. Bo z tego co pamiętam, to ma ona później sesje i tak dalej, więc do tej 17+ mogłaby z nami posiedzieć.

Nie znam się na Warszawce jeszcze na tyle dobrze aby cokolwiek proponować, dlatego też zdam się na was. Dobrze by było, aby każdy mógł mniej więcej trafić bez problemu i tę godzinkę przynajmniej spędzić na pogadance przy piwerku.
Powrót do góry Go down
Syriusz Äsagore
Syriusz Äsagore
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyPon Cze 06, 2016 10:50 pm

Proponowałabym zebrać się na patelni, bo w sumie mniej więcej każdy ogarnie gdzie to jest, metro rzut beretem, do dworca blisko no i blisko do różnych barów.
Osobiście polecam Zakątek, który jest niedaleko i do 17 piwo mają tańsze. Po za tym dysponują zarąbistą paprykówką i piernikówką. No i całkiem sporą ilością miejsca na ogródku.
Powrót do góry Go down
Dumat
Dumat
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyCzw Cze 09, 2016 4:38 pm

Końcowy Update.

Z tego co wiem Valerie się nie pojawi, bo ma swoje sprawy do załatwienia. Ja z kolei musiałem podjąć istotną decyzję wyjazdową w związku z czym, również nie będę obecny.

Pozostaje Urthemiel, Razikale, Paulo oraz Jukka, w takim wypadku. Jeżeli dalej wyrażacie chęć aby sobie popiwkować, bo już sobie to zaplanowaliście to jak najbardziej polecam. Jeżeli jednak uznacie, że nie to też dobrze.

Tak czy owak, może następnym razem data będzie o wiele bardziej przystępna i spotkamy się w większym gronie na dłużej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Roger Denhoff
Roger Denhoff
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyCzw Cze 09, 2016 11:13 pm

Dobre misie decydujcie się bo trzeba być twardym a nie miętkim - 15:30 na patelni? Ja też dojeżdżam ponad godzinę więc jak mam jechać to muszę wiedzieć czy będziecie ziomki
Powrót do góry Go down
Paulo Squillis
Paulo Squillis
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 6:49 am

Ja dziś wyjeżdżam do Falent na kontrolę. Nie wiem o której wrócę, ale jeżeli będę na pewno to dam znać chociaż godzinę wcześniej w wątku.
Powrót do góry Go down
Urthemiel
Urthemiel
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 1:50 pm

Mnie wypadła sprawa związana z uczelnią. Normalnie bym był, ale muszę lecieć dokładnie w tym momencie na Ochotę i na pewno nie skończę przed wieczorem. Jeśli będziecie jeszcze się gdzieś piwkować, to chętnie dołączę, ale to nic pewnego niestety.
Powrót do góry Go down
Jukka
Jukka
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 3:21 pm

odpadam z racji zap**rdolu. Ostatecznie wszystko mi się popieprzyło dzisiaj i z niczym się nie wyrobię. Do następnej okazji
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Spotkania i zloty Spotkania i zloty - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Spotkania i zloty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » EPILOG » Karczemne opowieści » Coś o nas-