Dragon Age

Share

Co mówi (bądź myśli!) av~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Razikale
Razikale
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyCzw Kwi 14, 2016 11:08 pm

First topic message reminder :

Chyba każdy wie, o co chodzi. Piszemy, co nam się wydaje, że przekazuje avatar postaci powyżej!
Powrót do góry Go down

















AutorWiadomość
Varence
Varence
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyCzw Kwi 28, 2016 9:05 pm

"Och! Nie patrz na mnie, jestem naga! Albo rozmyśliłam się... patrz."
Powrót do góry Go down
Naris Athnus
Naris Athnus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyCzw Kwi 28, 2016 9:40 pm

"może by tak wyjechać na wieś?"
Powrót do góry Go down
Potrimpus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyCzw Kwi 28, 2016 9:47 pm

"Lansowanie się w świetle błyskawic - kocham to!"
Powrót do góry Go down
Naris Athnus
Naris Athnus
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyCzw Kwi 28, 2016 10:17 pm

"zaraz zrobię ci taką pożogę, że się lewą nogą przeżegnasz"
Powrót do góry Go down
Elaina
Elaina
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 4:53 am

"Nosz kur... Rzuciła mnie!"
Powrót do góry Go down
Sharian Vance
Sharian Vance
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 7:46 pm

Zaraz wepchnę mu w gardło Trupikorzeń...
Powrót do góry Go down
Biafra Cousland
Biafra Cousland
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 7:56 pm

Dostałam angaż jako statystka w nowym filmie o Marvelowskim Thorze. (Co ten avatar...)
Powrót do góry Go down
Äo
Äo
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 7:59 pm

Lubię spać na stojąco!
Powrót do góry Go down
Jukka
Jukka
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 8:24 pm

krew taka smaczna, ból taki przyjemny...
Powrót do góry Go down
Skylar Graydon
Skylar Graydon
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 8:51 pm

"Chyba zapomniałam zdjąć kociołek z ognia"
Powrót do góry Go down
Elaina
Elaina
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptyWto Maj 10, 2016 11:33 pm

"Klnę się na bogów, że jak jeszcze raz puści mi oczko to tak mu wpirzę, że nawet miłosierna Andrasta mu nie pomoże."
Powrót do góry Go down
Skylar Graydon
Skylar Graydon
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptySro Maj 11, 2016 12:01 am

"Co o nim myślisz, Żmijko?" "Ssssss..." "Tak, też uważam, że będzie pięknie się zwijał z bólu, kiedy go ukąsisz."
Powrót do góry Go down
Sharian Vance
Sharian Vance
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptySro Maj 11, 2016 12:04 am

"Skąd ja znam tego qunari?"
Powrót do góry Go down
Gość
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptySro Maj 11, 2016 12:24 am

"Wybacz, ale jesteś dla mnie za niski."
Powrót do góry Go down
Valérie Valmont
Valérie Valmont
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 EmptySro Maj 11, 2016 12:27 am

"Poszedł stąd! Bo zdzielę kijem!"
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Co mówi (bądź myśli!) av~ Co mówi (bądź myśli!) av~ - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down

Co mówi (bądź myśli!) av~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» [Prywatna|Wieża Kręgu] Tam, gdzie demon mówi dzień dobry
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » EPILOG » Karczemne opowieści » Zabawy forumowe-