Dragon Age

Share


Mefistos Stturov

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Mefistos Stturov Sro Kwi 13, 2016 3:29 pmMefistos Stturov

Wiek: 27 | Płeć: Mężczyzna


Rasa: Człowiek | Frakcja: Krąg Maginów | Rodzinne strony: Wysokoże


PREDYSPOZYCJE

OPISUJĄCE CIAŁO:
• Jazda wierzchem (Standardowy)
• Walka lekką bronią (Nowicjusz)
OPISUJĄCE UMYSŁ:
• Historia i język (Nowicjusz)
• Poszanowanie (Ekspert)
• Elokwencja (Standardowy)
• Łganie (Nowicjusz)
• Perswazja (Standardowy)
OPISUJĄCE DUCHA:
• Wiedza o pustce (Ekspert)
• Demonologia (Ekspert)
• Magia entropii (Mistrz)
• Magia krwi (Ekspert)

EKWIPUNEK
• Czarne szaty zapięte pod szyje, peleryna, wysokie, skórzane buty.


CHARAKTERYSTYKA
Zaklinacz Mefistos, zwany przez przyjaciół Mefirem, jest jednym z nielicznych w jego kategorii wiekowej , który może szczycić się tym tytułem. Jego rówieśnicy od wielu lat zazdroszczą mu szczególnej uwagi Pierwszego Zaklinacza. Zwrócił uwagę na jego talent i ambicje. Mężczyzna często zapomina się w rozmowach z przełożonym i nie stosuje odpowiednich tytułów wobec Pierwszego.
Chłopak pochodzi z Wysokoża, z rodziny szlacheckiej. Został zabrany do Kręgu w wieku ośmiu lat i to własnie Pierwszy Zaklinacz stał się dla niego "ojcem", a reszta magów - braćmi.
Co się tyczy jego praktyki magii krwi. Mefir studiował ją za plecami zarówno maginów jak i templariuszy. Oczywiście, nie obyło się bez podejrzliwych spojrzeń kolegów, czy oskarżeń. Nic mu jednak nie udowodniono. Dlaczego to robi? Wynika to z jego natury. Mefistos od zawsze chciał więcej niż miał. Po osiągnięciu mistrzostwa w magii entropii, naturalnym było jego zainteresowanie się nielegalną dziedziną.
Mefistos to inteligentny chłopak z umiejętnością łatwej asymilacji z daną społecznością. Magin jest bardzo ciekawy świata - lubi wiedzieć co się wokół niego dzieje. Nie chcą przy tym tylko usiąść i obserwować - woli się angażować. Czasami może to zakrawać o wścibstwo, ale w rzeczywistości ważnym dla Mefira są kontakty międzyludzkie i rozmowy. Mężczyzna może mówić i mówić, jednakże trzeba przyznać, że to co ma do powiedzenia jest zazwyczaj ciekawe. Jego wypowiedzi nie są bezmyślnym bełkotem. Ma ciekawe opinie i przemyślenia na temat wielu rzeczy i nie boi się mówić, co myśli.
Mefistos uwielbia być niezależny. Nie pozwoli na zniewolenie siebie przez drugiego człowieka, ani żadne krępujące zasady. Nikt nie będzie mu dyktować warunków. Chce odczuwać świat na własną rękę. Lubi zmiany i wolność – są to rzeczy niezwykle ważne dla Mefira.
Mefistos ma zdolność do natychmiastowego reagowania na sytuacje. Wynika to z jego nerwowego temperamentu. Można powiedzieć, że próbuje wchłonąć wszystko na raz ze swojego otoczenia. To sprawia, że nie czeka z działaniem. Podejmuje decyzje szybko i zdecydowanie. Nie lubi długo zastanawiać się i rozważać wszystkich "za i przeciw".
Jedną ze słabych stron Mefistosa jest brak umiejętności głębszego wglądu w innych ludzi. Ocenia ich zwykle dość powierzchownie. Zamiast zajrzeć w głąb danej osoby i odnaleźć jej prawdziwe przymioty, Mefir ocenia osobę przez pryzmat sposobu, w jaki jest przez tę osobę traktowany. To może prowadzić do wielu błędnych założeń na temat spotykanych ludzi.
Mefistos jest gadatliwy i ciekawski, a przy tym bardzo towarzyskie. Zbiera i przekazuje informacje, starając się jak najlepiej je wykorzystać.
Mag jest postury całkiem przeciętnej. Szczupły, o twarzy powszechnie uważanej za przystojną. Jego oczy błękitne niczym niebo w samo południe. Chłopak stara się golić regularnie, ale dopuszcza do siebie skazę w postaci kilkudniowego zarostu. Włosy smoliste, długie sięgające do pasa, wiecznie uczesane. Postura wyprostowana, iście szlachecka. Jego twarz staje się iście szpetna w momencie gdy czaruje. Jest to nietypowa zależność magi od jego urody.Uwagi dla Mistrza Gry:
• Mefistos jest traktowany pobłażliwiej przez Pierwszego Zaklinacza. Prawdopodobnie wynika to z tego, że chłopak nie odnajdywał się wśród rówieśników. Miał naprawdę mało przyjaciół, o ile w ogóle miał. Znalazł w swoim przełożonym swoistego "ojca".
• Mężczyzna skrzętnie ukrywa jego praktyki magi krwi. Nie zawsze jednak obywa się bez podejrzeń. Nijaki Nefis ostatnio oskarżył Mefira o nielegalne praktyki. Twierdził, że był świadkiem wykonywania tajemnych rytuałów. Nie znaleziono dowodów na możliwość praktykowania tego rodzaju magi. Mimo wszystko, mężczyzna nie może się pozbyć ciągłych plotek na jego temat ze strony zarówno magów jak i adeptów.
• Mefir od niedawna wykłada nauki o entropii w kręgu maginów.
• Poszukuje tajemniczego artefaktu, za pomocą którego może wprowadzić kogoś do Pustki bez konieczności zabijania go. Wie tyle, że ten przedmiot istnieje, jednakże nie wie jak wygląda.


Ostatnio zmieniony przez Mefistos dnia Sro Kwi 13, 2016 4:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Mefistos Stturov Sro Kwi 13, 2016 5:05 pmKARTA ZOSTAŁA ZAAKCEPTOWANA

Mag krwi w Kręgu, ciekawa i wyjątkowo niebezpieczna opcja. Nie tylko dla Ciebie ale i dla reszty magów. Jeżeli Twój sekret się wyda, oberwą za to wszyscy, z Pierwszym Zaklinaczem na czele. Tak jakby mieli nie dość problemów.
Miej się na baczności.
Sprawami Kręgu Maginów zajmuje się Dumat. Do niego możesz odezwać się w sprawie rozgrywki.

Ilość punktów w rezerwie: 0

Udanej gry.
Powrót do góry Go down

Mefistos Stturov

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Strefa gracza » Kartoteka postaci » Zaakceptowane » Dumat-