Dragon Age

Share

Dostępne lokacje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Dostępne lokacje Pon Kwi 11, 2016 9:42 pmMIASTO DENERIMMIEJSCA DOSTĘPNE

TARG
Znajduje się w samym centrum Dzielnicy Handlowej Denerim i zachwyca różnorodnością. Nawet w czasie okupacji nie ma tu czegoś, czego nie da się znaleźć u kupców. Flakony z perfumami, zbroje, składniki na ciasto? Znajdziesz tu wszystko (no, prawie wszystko), czego potrzebujesz.
"CUDA THEDAS"
Z pozoru niepozorny sklep w zaułku kryje w sobie jedne z najsilniejszych magicznych towarów. Ze względu właśnie na różnorodność asortymentu oraz jego siłę, miejsce monitorowane jest przez orlezjańskich żołnierzy.
OBERŻA "POD NIENAŻARTYM SZLACHCICEM"
Dzielnica handlowa Denerim dorobiła się jakiś czas temu własnej oberży. Zyskała sobie sławę miejsca spotkań nie tylko wśród zamieszkującej tę dzielnicę drobnej szlachty, ale również najemników przybywających zewsząd. Właściciel nie ma nic przeciwko bójkom, wszak to dodaje jedynie kolorytu.
DOM PUBLICZNY "PERŁA"
Najbardziej znany przybytek w dokach Denerim. Każdy, kto przyjdzie, znajdzie tu… coś dla siebie, bowiem właściciele zadbali o każdą możliwą formę rozrywki dla swoich klientów, a wszystko to bezpiecznie ze względu choćby na sporą opłatę od usług.
DOKI
Niegdyś tętniące życiem, dziś stanowią jedynie cień siebie sprzed okupacji. Do portu dopływa niewiele statków, więc większość dokerów zajmuje się w głównej mierze żłopaniem alkoholu w pobliskiej tawernie. Obszerny plac dokerski zajęty jest przez sporą liczbę starych skrzyń, w których nie ma już śladu po towarze.
TRAKT IMPERIALNY
Prowadzi od Denerim do Orzammaru. Przez wiele lat wydawał się miejscem spokojnym, jednak okupacja wielu zmusza do drastycznych posunięć i zarabiania przez napadanie na przejeżdżających kupców. Często przemieszczający się tędy Orlezjanie nie mają łatwego życia, a cóż dopiero mówić o kupieckiej karawanie?

Powrót do góry Go down

Dostępne lokacje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » ROZGRYWKA FABULARNA » FERELDEN » Denerim-