Dragon Age

Share

Święty Marsz - migracja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Święty Marsz - migracja Nie Cze 26, 2016 4:41 pmŚWIETY MARSZ: MIGRACJA

Uwaga! Ważne ogłoszenie!

Z racji tego, że otrzymaliśmy dostęp do swojego miejsca na hostingu oraz tego, że większość rzeczy miałem przygotowane już wcześniej, forum na nowym adresie stoi, styl jest gotowy, działy porobione. Dlatego też uznałem, że podzielę się nieoficjalnie adresem, abyśmy mogli zacząć już teraz migrować na nowy hosting i przenosić powoli wątki. Tym samym przy dobrych wiatrach i odrobinie pracy, skończymy wszystko robić w poniedziałek i już we wtorek będziemy mogli cieszyć się grą w pełni. Wtedy też pojawią się wszystkie ogłoszenia o nowym miejscu na fanpage'u, w ogłoszeniach administracji i tak dalej (+ kilka zmian i istotnych informacji, z którymi chcemy was zaznajomić). Obecnie nowe forum jest zrobione na 90%, pomijając posty. Gdzieniegdzie znajdują się jeszcze zapychacze tekstowe (lorem ipsum), ale proszę się nimi nie przejmować, bo do końca przeprowadzki wszystkie znikną.

Jak będzie przebiegała migracja?

W sposób prosty - rejestrujemy się na nowym forum i przenosimy swoje sesje. Najlepiej zrobić sobie listę wszystkich sesji, w których bierzemy udział. Te, które sami zaczęliśmy i są one tylko z graczami, możecie przenosić bez przeszkód. Jeżeli jednak są to sesje prowadzone przez MG, to w takim przypadku wysyłacie PW, ze wszystkimi sesjami z MG, które macie na liście.

Ważna będzie sprawna komunikacja. I pamiętajcie aby przenosić jeden wątek na raz. Skończycie jedną sesję (lub czekacie na MG, współgracza) wtedy zabieracie się za drugą. Aby nie było bałaganu i abyście sami sie nie pogubili.


Administracja forum jest obecna cały czas na nowym hostingu, gdzie ciągle trwają prace, więc w razie pytań i wątpliwości, najlepiej kontaktować się już w tamtym miejscu.

Powrót do góry Go down

Święty Marsz - migracja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Biuro informacji » Strefa użytkowników-