Dragon Age

Share

Ferelden: Turniej rycerski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Ferelden: Turniej rycerski Wto Cze 07, 2016 12:11 pmTURNIEJ RYCERSKI W FERELDENIE

Jak wiadomo Ferelden to nie tylko mabari i psia pogoda, ale także - a może przede wszystkim - krew i stal. Nic zatem dziwnego, że gdy w Orlais intryga goni intrygę i wszystko załatwiane jest pod stołem, fereldeńczycy stawiają na czystą i brutalną rozrywkę. Dlatego też w niedalekiej przyszłości (okolice sierpnia) ruszyłby globalny wątek z turniejem rycerskim.

Krótkie wprowadzenie fabularne
„Zbliża się rocznica śmierci Vanedrina Theirina, ojca obecnego króla Bryndela, który to poległ pod Lothering. Aby uczcić pamięć ojca i wszystkich, którzy wtedy walczyli u jego boku, król Bryndel postanowił zorganizować - za zgodą Orlais - wielki turniej, w którym to kwiat rycerstwa nie tylko z Fereldenu, będzie mógł stanąć w szranki i sprawdzić swoje umiejętności a także wygrać wspaniałe nagrody.
Inicjatywę poparł teyrn Gwaren Byron Voric, który to będzie gospodarzem owego wydarzenia. Turniej rycerski odbędzie się w Gwaren, które to posiada największą arenę turniejową w całym Fereldenie i od lat to właśnie tam rycerze ścierali się ze sobą dla króla i wiwatującego tłumu.”


Przebieg rozgrywki
Na czas trwania wydarzenia, w Fereldenie utworzony zostanie specjalny dział, w którym rozgrywane będą wszystkie sesje. Cała akcja będzie miała miejsce w Gwaren.

Kto jest mile widziany
Prawdę mówiąc niemal każdy. Jeżeli chcemy brać udział w turnieju, wystarczy się zapisać i potwierdzić swój status. Pamiętamy, że to nie jest bijatyka w oberży, ani podziemne kręgi, dlatego też brać udział w turnieju mogą tylko ci, którzy są rycerzami i są herbowi (albo sukcesywnie oszukają urzędników odpowiedzialnych za zapisy). Ponadto każdy szlachcic, każda szlachcianka może także wyruszyć do Gwaren by podziwiać starcia rycerzy i kibicować swojemu faworytowi. To także idealna okazja by sobie knuć jakieś intrygi.
Pamiętamy, że nie musi to być postać z Fereldenu. Może to być rycerz z innych państw Thedas. Ważne, aby miał rodowód.

Całe wydarzenie można potraktować jako DLC do forum. W oddzielnym dziale pojawią się wszystkie potrzebne informatory, w tym opisy miasta i areny w Gwaren czy zasady turnieju.
Z uwagi na rozmach całego wydarzenia oraz liczbę uczestników (liczę, że będzie parę chętnych osób), cała rozgrywka może być obszernie rozłożona w czasie. Dlatego też przygotujemy wam obszerne miejsce do gry, gdzie będziecie mogli tworzyć i rozgrywać sesje, nie tylko te adekwatnie turnieju i potyczek.

Wydarzenie jest otwarte, więc nie ma na nie konkretnych zapisów, jednakże każdy, kto wyraża zainteresowanie udziałem w turnieju, powinien zgłosić to do Dumata poprzez prywatną wiadomość i tylko w ten sposób, do końca lipca, czyli do niedzieli, 31.07, godz 23:59. W ten sposób będziemy mogli zorientować się mniej więcej ile osób chce walczyć na arenie i odpowiednio przygotujemy cały plan zabawy oraz dyscypliny.Powrót do góry Go down

Ferelden: Turniej rycerski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Biuro informacji » Ogłoszenia-