Dragon Age

Share


Orlais: Gra o pokój

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Orlais: Gra o pokój Sro Cze 01, 2016 11:17 pmGRA O POKÓJ

Przymierzam się do zrobienia pierwszego większego eventu, dedykowanego głównie postaciom rodowodowym, ale przewiduję wolne miejsca także dla innych. Start całości planuję na mniej więcej przełom czerwca i lipca, lecz muszę zebrać graczy, odpowiednio rozpisać linie fabularne poszczególnych postaci i odpowiednio je ze sobą posplatać. Z tego też powodu piszę już teraz, ze sporym wyprzedzeniem. Dodatkowo macie spory zapas czasu, żeby porobić postaci - szlachty, służby, bardów itp.

Co będzie miało miejsce?
„Orlais cały czas znajduje się z Nevarrą w stanie wojny o bogate w minerały Spustoszone Wzgórza, mieszczące się na granicy obu państw. Ostatnio dało się jednak zauważyć, iż obie monarchie zaczęły powoli skłaniać się ku negocjacjom, chcąc jak najprędzej zażegnać spór. Z tego też powodu Jego Promienistość zdecydował się zorganizować bal, na którym to, w kuluarach, uzgodni się szczegóły jakiejkolwiek umowy, o ile w ogóle takowa powstanie. Tymczasem dla szlachty będzie to doskonała okazja do kolejnego rozdania kart w Wielkiej Grze.
Nie jest oficjalnie wiadomo, czy na uroczystości król Radomonte Pentaghast pojawi się osobiście, czy też ktoś będzie występował w jego imieniu.”


Jak będzie wyglądać rozgrywka?
Na czas trwania wydarzenia w Val Royeaux utworzone zostanie osobne subforum, w którym to będą toczyły się sesje. Te ostatnie zaś odbywać się będą na standardowych zasadach.

Do kogo event jest adresowany?
Głównie do postaci z Orlais, ale nie wykluczam uczestnictwa także przedstawicieli innych frakcji. Całe przedsięwzięcie postaram się poprowadzić w jak najbardziej zindywidualizowany sposób, ażeby nikt nie czuł się niedopieszczony. Myślę, że dla wielu postaci może znaleźć się solidne wytłumaczenie uczestnictwa w balu.


Aby wziąć udział w evencie, należy wysłać do mnie na pw wypełniony formularz.
Kod:
[b]Miano postaci:[/b]
[b]Jak postać znalazła się na balu:[/b]
[b]Co może osiągnąć w evencie:[/b]
[b]Życzenia Gracza:[/b]
Zgłoszenia będę przyjmować do dnia 25.06 do godziny 23:59.

U.

Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Event kochaniutki. Pon Cze 13, 2016 12:38 pm

Miano postaci: Mirshen Oatuns
Jak postać znalazła się na balu: Mirshen jest szlachcianką, a na dodatek taką, która pochodzi z rodu Altusów czyli najwyższych rodów w Tevinterze, a więc na mocy wzmacniania relacji między państwami Mirshen mogłaby znaleźć się na balu, a zresztą jest już umówiona z Cesarzową na spotkanie, a więc chcę trochę pobyć w Orlais i pobawić się w politykę. Smile Najdłuższe zdanie na świecie ever.
Co może osiągnąć w evencie: Samo bycie na tym balu to osiągnięcie, a resztą wolałabym zostawić dla siebie! MG też może czasami zostać zaskoczony? Very Happy
Życzenia Gracza: Pokój na świecie
Powrót do góry Go down

Orlais: Gra o pokój

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Biuro informacji » Ogłoszenia-