Dragon Age

Share

Mistrzowie gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
Stwórca
Stwórca
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Mistrzowie gry Mistrzowie gry EmptySob Mar 19, 2016 10:35 pm



MISTRZOWIE GRY


DUMAT [Rewir: Szara Straż, Krąg Maginów; fanpage, techniczna strona forum]
Administrator
Jestem odpowiedzialny przede wszystkim za to, aby na forum wszystko grało i huczało pod względem technicznym. Jeżeli zauważy się jakiś błąd w kodach, coś nie działa jak powinno lub design forum w jakichś miejscach się sypie, jestem odpowiednią osobą, do której należy się zgłosić. Ponadto trzymam pieczę nad Szarą Strażą oraz Kręgiem Maginów i wszyscy gracze znajdujący się w zakonie oraz kręgu, są pod moją opieką. Od siebie dodam, że jestem osobą konkretną i kreatywną w tworzeniu oraz prowadzeniu wątków. Od swoich graczy będę wymagał przede wszystkim myślenia poza schematem, kombinowania, rozsądku i mierzenia siły na zamiary.
URTHEMIEL [Rewir: Orlais i Ferelden, polityka; redakcja]
Administrator
Niniejszym oświadczam, iż osoby decydujące się na granie we frakcjach politycznych, skazane są na moją osobę. (; Osobiście nie mam zbytnich wymagań wobec graczy - najbardziej cenię sobie logikę podejmowanych działań i własną inicjatywę. Sama gra ze mną wymaga jednak pewnej dozy koncentracji, zwracania uwagi na drobne detale, umiejętności dostosowania postaci do niekorzystnych dla niej warunków... Pamiętajcie, że tworzycie historię południowego Thedas, a w życiu szlachty liczy się każdy gest i każdy przecinek.
Oprócz tego zajmuję się publikowaniem postów na naszej stronie na Facebooku - jeśli macie pomysł, co może się tam znaleźć, zgłaszajcie się do mnie. Poza tym redaguję wszystkie teksty, wchodzące w skład Prologu, toteż proszę o kontakt, jeśli dopatrzycie się tam pewnych niejasności bądź błędów.
RAZIKALE [Rewir: Elfy Dalijskie]
Mistrz Gry
Na forum zajmuję się Dalijczykami. Jeśli szukasz mistrza gry, który chętnie posędziowałby ci walkę - zgłoś się do mnie. Od razu zaznaczam jednak, że zarówno w walkach, jak i w sesjach, które prowadzę, jestem dość surowa, zatem mogą one bywać wymagające. Liczę jednak na to, że wyzwania to coś, czego szukacie na forum! ;)
Żeby jednak nie przedstawiać się w zbyt negatywnym świetle dodam, że jestem też wyrozumiała i cierpliwa, dlatego nie krępujcie się i w razie jakichkolwiek próśb lub problemów piszcie. Kocham najbardziej z całej czwórki <3
LUSACAN [Rewir: Zakon]
Mistrz Gry
Wszystkie sprawy religijne to moja broszka. Lubię też maczać palce w magii, więc z pewnością popracuje także z jakimiś szarlatanami. Jestem otwarty i skory do pomocy, dlatego chętnie odpowiem na każde pytanie. Z pbfami mam styczność od kilku lat, toteż znam potrzeby graczy i wiem, co robić, żeby obie strony były zadowolone. Traktuję całość jako wspólną zabawę, ale bez pewnych sztywnych zasad trudno się obejść, dlatego czasem wymagam tego i tamtego. Studia uczą mnie konkretów, zatem się nimi posługuję i w odwecie oczekuję. Mam też dodatkowe wykształcenie dydaktyczne, dlatego powinienem dogadać się nawet z dzieciaczkami. Myślę, że forum jest przede wszystkim dla graczy i będę się starał o tym nie zapomnieć. Dodam jeszcze, że jestem najfajniejszy z całej czwórki ;P. Do zobaczenia w wątkach i na czacie!
Powrót do góry Go down

Mistrzowie gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Kompendium wiedzy » Podręcznik gracza-