Dragon Age

Share





Hajs.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
Pchajdywan Zabójca Bobra
Pchajdywan Zabójca Bobra
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Hajs. Hajs. EmptyNie Maj 08, 2016 9:10 am

Poniżej przedstawiam Wam dwie propozycje, jakimi teraz się zajmuję i z jakich zarabiam na co dzień już od jakiegoś czasu, a zamierzam to robić jeszcze przez rok, dwa. Ba, może nawet dziesięć lat. O co w tym chodzi? Inwestuję w internecie. Daję hajs i sobie go pielęgnuję - patrzę, jak powoli rośnie, kiełkuje, a liczba dolarów zwiększa się na koncie z 0 do ponad 30 w jakiś miesiąc. Powiecie mało. Czemu? Bo nie zainwestowałem wcale tak dużo, a i sam portal FutureNet działa od początku kwietnia, więc jest świeży.

Czemu o tym mówię - ja tak zarabiam i w sumie pewnie będę zarabiał. Jestem studentem, który lubi spędzać czas na zainteresowaniach, albo imprezach czy pubbingu po Piotrkowskiej w Łodzi. Lubię postapo, ASG, sztuki walki - ale wszystko kosztuje hajs. Skoro jestem studentem, to raczej nie pracuję, więc ten hajs, co miałem, odkładam, albo inwestuję, żeby zwrócił się z odsetkami.

Co da mi to, że się zarejestrujecie? Wy też będziecie mogli sobie zainwestować i zarabiać, a ja do tego dostanę hajs tylko za to, że Wy inwestujecie i też zarabiacie. Gdzie jest haczyk? Że zawsze jest to ryzyko, że strony i portale nagle padną. Tyle, że raczej nie padną. Tak na 95%.


http://altaris.futurenet.club/

Link powyższy tyczy się portalu FutureNet, gdzie kupujecie paczki reklam i je oglądacie codziennie, co zajmuje jakieś maksymalnie 5 minut. I odhacza się, że w te 24h obejrzeliście i oglądacie następnego dnia, a hajs się nalicza.


https://recyclix.com/?id=973d26ea1b2b9c

Tutaj jest firma recyklingowa, mój ziomeczek z którym chodzę na piwo jest dużym partnerem i on mnie w to wciągnął. Wjebujecie hajs w śmieci, które recyklingują Łotysze w fabryce na Łotwie. Zarabiacie mniej, niż w FutureNet, ale jest zarabiać łotwiej. He, he.

Co robicie? Kupujecie śmieci, puszczacie je na stronce i wyjebongo. Wracacie za rok i zbieracie hajs. Wracacie za miesiąc i postanawiacie zainwestować więcej, albo sobie popatrzeć.

Tutaj zysk jest taki, że po pierwszych 2 cyklach (10 tygodniach) nie zarabiacie nic, wartość Waszych śmieci jest na minusie. Jednak potem zaczyna rosnąć. W przypadku 100 baksów za rok według moich obliczeń powinniście mieć 250-275 baksów, a za kolejny rok z tego chyba koło 600-750.

Także tego. Jak chcecie, to chodźcie. To nie jest MLM, ale element budowania grupy jest. Zarabiają wszyscy, a nie mniejszość.

Ja tak zainwestowałem hajs który wyjmę na OldTown żeby mieć te dodatkowe powiedzmy dwie stówy, za które kupię sobie masę alkoholu, benzynę i tatuaż w bramie na podwórku. W końcu Łódź.

Elo.

A. I w recyklixie macie na start 20 euro żeby zobaczyć, jak to się robi. To euro jest darmowe, ale nie można go wyciągnąć, dopóki się nie wpłaci swojego hajsu. Więc patrzycie, jak rośnie i jak wpłacicie swój, wyciągacie. Więc możecie patrzeć tak długo, jak chcecie.
Powrót do góry Go down
Varence
Varence
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Hajs. Hajs. EmptyNie Maj 08, 2016 11:38 am

Powrót do góry Go down
Alasdair Theirin
Alasdair Theirin
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Hajs. Hajs. EmptyNie Maj 08, 2016 12:28 pm

Varuś, nie narzekaj, to coś dla Ciebie, będziesz miał na lyrium!
Powrót do góry Go down
Paulo Squillis
Paulo Squillis
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Hajs. Hajs. EmptyNie Maj 08, 2016 5:40 pm

Jak ktoś mi mówi lub pisze o tym jak łatwo jest zarobić i że włożę 100 a wyjdzie 200 po roku to ja dziękuję. Przypomina mi się ambergold i skok wołomin, a w przypadku internetu to po pieniądzach nie ma śladu.

Zawsze lepiej dokładnie się przyjrzeć tym "złotym" biznesom.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Hajs. Hajs. Empty

Powrót do góry Go down

Hajs.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » EPILOG » Karczemne opowieści » Coś o nas-