Dragon Age

Share

Artykuły i ciekawostki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Artykuły i ciekawostki Pon Maj 02, 2016 1:44 am

Postanowiłam, że stworzę temat, który będzie zawierał bazę ciekawych (dla niektórych) artykułów, które odnoszą się do uniwersum, w którym to gramy.
Myślę, że to bardzo fajna możliwość na wczucie się i zrozumienie praw, które rządzą Thedas, a przy okazji dowiedzenia się czegoś nowego!

Pozycja pierwsza - http://www.dragon-age.pl/news/84-dragon-age-ciekawostki/2111-co-lezy-poza-thedas.html Artykuł o tym co leży poza Thedas, który jest sympatycznie napisany i rzuca światło (cienie zresztą też) na geografię świata. Warte przeczytania przez Mistrzów Gry, gdyż może ich zainspirować do wrzucenia jakiś niekonwencjonalnych motywów.

Pozycja druga - http://swiat-thedas.blog.pl/2015/10/19/138/#more-138 Artykuł o seksualności i małżeństwach w Thedas, a myślę, że pozycja ciekawa, a w przypadku Qunari, którzy wyznają Qun obowiązkowa.

Na bieżąco będę wszystko uaktualniać i mam nadzieje, że wy też zainteresujecie się tym tematem i wrzucicie tutaj jakieś ciekawe artykuły, które przeczytaliście lub zamierzacie przeczytać. W tym miejscu, możemy się również dzielić swoimi komentarzami odnośnie artykułów, ale w sposób kulturalny!
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Artykuły i ciekawostki Pon Maj 02, 2016 7:24 am

http://swiat-thedas.blog.pl/ - sądzę, że cały jej blog jest wart przeczytania, wszak wszystko się odnosi do naszego uniwersum.
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Artykuły i ciekawostki Pon Maj 02, 2016 9:33 am

http://everythingdragonage.tumblr.com/
Ciekawy blog po angielsku, co prawda mało tu artykułów, ale dużow fajnych artów, a czasem znajdą się i dyskusje na temat np. Zevrana... Ogółem polecam na odstresowanie.
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Artykuły i ciekawostki Pon Maj 02, 2016 3:40 pm

Z góry przepraszam za spam, ale tylko przypomne że...

2. Forum zostało stworzone na podstawie serii gier komputerowych pt. "Dragon Age" przez Administrację, która zastrzega sobie wszelkie prawa do treści uniwersum, które zostały przez nią wymyślone bądź zmodyfikowane na potrzeby gry.

Co oznacza że gra nie jest "osadzona w uniwersum" a o niego oparta. Co za tym idzie, lepiej nie wdawać się w durne dyskusje z Mistrzami Gry "bo tam w książe X było napisane Y!", i niektóre kwestie mogą się różnić i zapewne będą.

Tak dla oszczędzenia nerwów na przyszłość
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Artykuły i ciekawostki

Powrót do góry Go down

Artykuły i ciekawostki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » EPILOG » Karczemne opowieści » Gry, filmy i seriale-