Dragon Age

Share

Prowadzenie dzienników

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Prowadzenie dzienników Nie Kwi 24, 2016 11:55 amTWORZENIE I PROWADZENIE DZENNIKÓW

Dziennik to nieobowiązkowy dodatek do gry, który jest dostępny dla graczy i ich postaci. Prowadząc takowy można spisywać swoje fabularne postępy w grze, jak i odnotowywać zdobyte punkty predyspozycji, przedmioty fabularne, które udało się zdobyć, a także obecny stan sakwy postaci.
Dzienniki podzielone są na dwie części fabularną oraz mechaniczną.
Część fabularna zawiera wszystkie przemyślenia postaci, jej przeżycia, emocje, które towarzyszyły wraz z kolejnymi przygodami. Opisane mogą być w formie notatki, wypisane od myślników czy nawet jako forma obrazków czy prostych określeń a nawet rebusów, które to rozumie tylko dana postać (w końcu nie wszyscy potrafią pisać oraz czytać).
Część mechaniczna służy wyłącznie suchym faktom, w którym to zawierają się wszystkie pozostałe rzeczy, które powinny znaleźć się w dziennikach. Ilość uzyskanych punktów na sesjach, zdobyte przedmioty i tak dalej.

Nie ma określonego wzoru na dziennik i w tej kwestii jest dowolność w ich tworzeniu. Prosimy jednak o to, aby dzienniki były schludne, przejrzyste i bez nadmiernej ilości gifów. Aby wszystko ładnie się komponowało.

Powrót do góry Go down

Prowadzenie dzienników

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Strefa gracza » Komunikacja » Dzienniki-