Dragon Age

Share


Skylar Graydon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Skylar Graydon Sob Kwi 23, 2016 10:31 amSkylar Graydon

Wiek: 24 | Płeć: Kobieta


Rasa: Człowiek | Frakcja: Zakon Templariuszy | Rodzinne strony: Crestwood


PREDYSPOZYCJE

CIAŁO:
• Krzepa(Nowicjusz)
• Akrobatyka (Standardowy)
• Walka wręcz(Standardowy)
• Walka dwiema broniami(Ekspert)
• Walka krótkimi ostrzami(Ekspert)
• Jazda wierzchem(Nowicjusz)
• Krycie się(Nowicjusz)
UMYSŁ:
• Religia (Nowicjusz)
• Historia i język(Nowicjusz)
• Odczytywanie emocji(Standardowy)
• PerswazjaStandardowy)
• Medycyna(Nowicjusz)
• Czaroznastwo(Nowicjusz)
DUCH:
• Demonologia(Standardowy)
SPECJALNE:
• Absorpcja many (Podstawowy)
• Oczyszczenie terenu (zaawansowany )
• Blask Stwórcy (Podstawowy)
• Forteca umysłu(Podstawowy)

EKWIPUNEK
- Dwa sztylety – proste ostrza z porządnej stali z delikatnymi zdobieniami. Dwa praktyczne skarby, które zdobyła w trakcie swoich podróży. Nie są bardzo odmienne od tych templarskich z przydziału.

- Skórzany pancerz z napierśnikiem i rękawicami z lekkiej stali – typowy pancerz templarski dla tych, którzy przekładają zwinność i zręczność nad dobrym opancerzeniem. Nie ogranicza ruchów. Na napierśniku wymalowany został znak templariuszy.

- Zestaw do zażywania lyrium – skrzyneczka z przyborami potrzebnymi do zażywania lyrium, oraz fiolka z rafinowanym specyfikiem. Sky zazwyczaj chowa ją do swojej skrzyni, ale może też przyczepić ją do pasa.

- Dwa zestawy ubrań na zmianę, wraz z bielizną


CHARAKTERYSTYKA
Brązowe niemal czarne oczy spoglądają na świat żywo z błyskiem ciekawości spod długich rzęs. Czasem na ciemne brwi spada parę kosmyków długich ciemnobrązowych włosów, z których część powiązana jest w warkocze. Pełne usta zazwyczaj wygięte są lekko w uśmiechu, który może pokazywać wszystko a jednocześnie nic. Prosty nos i łagodne rysy twarzy dopełniają tylko przyjaznego wyglądu.
Szczupłe ciało z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami świadczy o odbywaniu niemal codziennych treningów nie tylko w wyznaczonym czasie. Pomimo ćwiczeń jednak nie zniknęły typowo kobiece kształty, na których można zawiesić oko. Kołyszący krok zazwyczaj ma zwrócić uwagę, ale pokazuje też pełne gracji ruchy kogoś, kto zna na wylot swoje ciało.

Skylar można opisać jako spokojną osobę, która lubi rozmawiać na wszelkie tematy i potrafi znaleźć pozytywy niemal w każdej sytuacji. Można by rzec, że za jej zachowaniem stoi jej ogromna wiara w Stwórcę i Andrastę, bo powtarza, że to w religii znalazła spokój ducha. Co po części jest prawdą. Nie jest też kimś, kto stroni od wszelkich rozrywek. W wolnym czasie gdy akurat nie trenuje, można ją znaleźć tam, gdzie jest muzyka i śpiew, albo prowadzone są dyskusje. Nie stroni też od rozmów z magami, przez co często słyszy słowa krytyki. Uważa jednak, że jeśli da się poznać magom, których może później ścigać, łatwiej będzie jej przekonać ich do powrotu. To jednak spowodowało, że uciekinierów zabija tylko, gdy dostanie konkretny rozkaz, albo gdy widzi, że nie może zrobić nic by uchronić maga przed zatraceniem się w zakazanej magii. Po tych gorszych przypadkach zawsze stara się pamiętać, że robi wszystko, by chronić swoich podopiecznych i szuka ukojenia w Pieśni Światła.

Urodziła się pod Crestwood jako piąte dziecko pary farmerów. Ludzie z wioski nazywali ją „Dziką Sky”, bo uwielbiała biegać po okolicznych terenach w poszukiwaniu przygód i przeróżnych skarbów. Raz nawet próbowała ukraść łódkę by popłynąć do wyspy z Twierdzą Kinloch. Została zatrzymana przez rybaka, który akurat łowił ryby na jeziorze. Niestety jej rodzinie nie powodziło się zbyt dobrze. Piątka dzieci, pomimo że wszystkie pomagały jak tylko mogły, to było zbyt dużo brzuchów do wykarmienia, a rodzina Graydon posiadała małe gospodarstwo. Zwłaszcza kiedy pojawiło się szóste dziecko. Kiedy Skylar usłyszała dyskusje na temat oddania jej do Zakonu, wpadła w gniew i uciekła z domu. Parę następnych dni spędziła z dala od domu i tylko znajomość terenu pozwoliła jej zawrócić. Wtedy znaleźli ją templariusze z Twierdzy. Nie szukali jej, a zbuntowanego maga, który zdołał zbiec z Kręgu. Mag ten już był pochwycony i jechał razem z templariuszami. Grupa stwierdziła, że weźmie dziewczynkę z powrotem  do Crestwood, skąd mieli wypłynąć do Twierdzy. Zaciekawiona, dała się namówić i tak jechała na koniu razem z jednym ze słabiej opancerzonych łowców z Zakonu. Po kilkunastu minutach jazdy mag wpadł w szał. Z rozpaczy użył magii krwi i przyzwał demony. Sky niewiele pamięta z całego chaosu, ale to co jej się wryło w pamięć to krzyk maga „Nigdy nie prosiłem o to przekleństwo!!”. Kiedy templariusze zabili mężczyznę  i zabrali dziewczynkę do wioski, była w zbyt wielkim szoku, by nawet się odezwać. W domu na nic nie zwracała uwagi przez następny dzień, a kiedy się odezwała, zapytała, czy odeślą ją do Zakonu. Po  kilku dniach decyzja zapadła i dziewczynka wysłana została do najbliższej świątyni na nauki i przygotowanie do służby jako siostra. Gdy tylko zostawiono ją w pomieszczeniu z Wielebną Matką świątyni, od razu zapytała, co trzeba zrobić, by zostać templariuszem. Z początku jej pomysł spotkał się ze sceptycyzmem, jednak widząc jej determinację i rosnącą wiarę w trakcie nauk, stwierdzono, że nadaje się. Została wysłana do odosobnionej twierdzy Templariuszy, gdzie zaczęto ją szkolić. Była jedną z bardzo nielicznej grupy dziewczynek, ale chyba jako jedyna nie pokazywała swojej tęsknoty za rodziną. Po latach treningów, została wyszkolona w walce sztyletami, co bardzo jej odpowiadało. Naciskała też, by dano jej możliwość uczenia się wszystkiego co związane było z polowaniem i tropieniem zbiegłych magów. Tak w końcu przeszła przez inicjację i została pełnoprawnym templariuszem. Przeniesiono ją od razu do Twierdzy Kinloch, gdzie wspinała się powoli po szczebelkach hierarchii, ale zawsze zajmowała pozycję łowcy i gdy tylko było prawdopodobieństwo ucieczki, była stawiana w gotowości. Ma już na swoim kącie parę pościgów. Nie wszystkie skończyły się spokojnym powrotem do Twierdzy czy innego Kręgu. Po za paroma czasowymi przydziałami gdzie indziej, do tej pory jest przypisana do Kręgu na Jeziorze Kalenhad.
Uwagi dla Mistrza Gry:
• Dla ludzi z Crestwood wciąż jest „Dziką Sky”
• Utrzymuje stały kontakt listowy z rodzeństwem i rodzicami. Z całej piątki młodych Graydonów na farmie pozostał dwóch średnich synów i najmłodsza córka. Najstarszy syn szkoli się u kowala, natomiast najstarsza córka wyszła za mąż za kupca z Denerim. Sky wciąż wysyła rodzinie część pieniędzy, które dostaje jako templariusz.
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Skylar Graydon Sob Kwi 23, 2016 4:03 pmKARTA ZOSTAŁA ZAAKCEPTOWANA

Bardzo ładna karta postaci. Prosta, schludna z konkretami. Oby więcej takich kart, jak i także graczy. Trafiasz do Zakonu, zaś Twoim opiekunem zostaje Lusacan. Wszelkie pytania, plany fabularne przesyłaj drogą prywatnych wiadomości.      

Powrót do góry Go down

Skylar Graydon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » Strefa gracza » Kartoteka postaci » Zaakceptowane » Lusacan-