Dragon Age

Share

[Prywatna|Doki]Nowe życie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: [Prywatna|Doki]Nowe życie Czw Kwi 21, 2016 1:21 am

MISTRZ GRY


Nowe życie

Uczestnicy: Cash

Cash nie była przyzwyczajona do podróży morskich. Właściwie był to pierwszy raz, jak płynęła statkiem i większość czasu spędziła przewieszona przez burtę, chora od kołysania. Kiedy wreszcie jej stopy dotknęły stałego lądu, miała wrażenie, że rozpłacze się ze wzruszenia. Wysiadłszy w porcie w Denerim miała okazję podziwiać zupełnie inną kulturę, zupełnie inne życie.
Dziewczyna była oszołomiona feerią barw, dźwięków i zapachów. A najbardziej oszołomiona była swoimi uczuciami. Bryza, która rozwiewała jej krótkie włosy, była powiewem świeżości, nowości. Czuła, że pierwszy raz w życiu ma jakieś możliwości i wolną rękę. Pierwszy raz w życiu mogła robić co chciała. Tylko co?
Jej wątpliwości natychmiast zostały rozwiane, kiedy rozglądając się dostrzegła, że pulchna, konkretna kobieta o rumianej twarzy wskazuje na nią i pokrzykuje coś do stojących obok strażników.
- To ona! Jestem pewna! - tyle tylko zdążyła dosłyszeć elfka, zanim mężczyźni ruszyli w jej kierunku. Nie wiedziała o co chodzi, ale też nie zamierzała o to pytać. Wyczuwała kłopoty. Ich miny nie wróżyły niczego dobrego, choć Cash była pewna, że nie zdążyła jeszcze niczego przeskrobać. A jednak już miała niemały problem.
Powrót do góry Go down

[Prywatna|Doki]Nowe życie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » ROZGRYWKA FABULARNA » FERELDEN » Denerim-