Dragon Age

Share


Jestem Wojtek i też mam 12 lat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Jestem Wojtek i też mam 12 lat Nie Kwi 17, 2016 9:46 pm

Wrzucamy info o sobie i ewentualnie fotkę Smile komentować chyba lepiej na PW, niż zaśmiecać temat.

Pan Bartosz. 28 lat. Mieszkaniec Warszawy. KAWALER! Szczupły brunet, przeciętnego wzrostu, ze szkłami grubości wielkiej płyty. Połowa życia spędzona na pbfach, warhammerach i szeroko pojętej tematyce fantasy. Chwilowo nieszczęśliwy urzędnik państwowy. Lubię Szatana Serduszko, Czarodziejkę z Merkurego oraz włoskie żarcie.

http://oi66.tinypic.com/254ynmg.jpg
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Jestem Wojtek i też mam 12 lat Pon Kwi 18, 2016 8:18 am

Człowiek-Szymon. Lat 20, niestety mentalnie może 8, albo nawet i śmiało mógłbym rzucić 9 i 1/2. Wypluty na świat w mieście meneli - Łódź. TEŻ KAWALER! Człek, który swego czasu pogrywał w erpegi, lecz niezbyt długo. Trochę sobie poczytuje, ale nie jestem książkotykiem. Od niedawna, może kilku miechów bawię się w plucie kulkami z pistoletu. NIE PIJE ALKOHOLU! Więc patent na pigułkę gwałtu nie przejdzie.

Nie otwieraj:
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Jestem Wojtek i też mam 12 lat Pon Kwi 18, 2016 10:46 am

Damian - 20,5. Łódź k*rwa.
Spoiler:

Lubię grać w gry. Lubię oglądać filmy i je analizować na wszelkie sposoby. A seriale może i więcej - góruje u mnie Gra o Tron i Wikingowie. Gram w gry, ale terenowe - Larpuję rok cały, należąc do niewątpliwie jednej z najlepszych polskich grup - Shperaczy, gdzie sojusz Shperacze - Grzesznicy - Dzikie Gęsi to największa grupa larpowo-Asgejowa w kraju. A i książki czytam oraz próbuję jedną napisać, tkając sieć intrygi.

Ogólnie wychodzę z założenia, że z życia trzeba korzystać - piłem prawie wszystko, jadłem dużo, przykładem mogąc dać barszcz z grzybów (muchomorów). Jestem wesołym chłopaczkiem z nadwagą, który wygląda na 15 lat, a w sumie prawie każdy mnie lubi i się uśmiecha, gdy już mnie widzi. Bawię się życiem, póki mogę, chociaż wizja nagłego dorosłego życia w bliskiej przyszłości mnie irytuje, bo nie wiem, co mam robić - kiedyś pracowałem na magazynie i mi się nie podobało. Bardzo nie podobało.

Ale, co tu zrobić. Ani spać, ani się położyć.
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Jestem Wojtek i też mam 12 lat Pon Kwi 18, 2016 5:31 pm

EPIC FOTO :

Doberek! Samiec rasy ludzkiej, o nic nie mówiącym imieniu Kamil i mówiącej wszystko o mnie ksywie "Leser". Gracz w PBF od dwóch lat (w tym GM od stycznia), RPG od 6 (z czego ponad 3 jako maestro gry), LARP'owiec mniejszy (bywam tylko na organizowanych między innymi przezemnie zakonkach i w tym roku Oldtown) oraz amator bitewniaków (obecnie tylko Warzone Resurrection armią Capitolu).
Niebywały optymista, kochający podróże, zrzędliwy, o zawyżonym mniemaniu, młody, 19 letni mężczyzna. Szczęśliwie wolny od wszelkich pijawek - mój portfel już dwa razy próbował się powiesić. W dodatku przeżywam kryzys finansowo-seksualny: Zaglądam do portfela a tam chuj.
Powrót do góry Go down
avatar
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Jestem Wojtek i też mam 12 lat Sro Kwi 20, 2016 10:42 pm

Wszyscy się jarają, a tyle osób prosiło, to wrzucam na forum w takim razie.
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Sponsored content
- dragon age PBF -
PisanieTemat: Re: Jestem Wojtek i też mam 12 lat

Powrót do góry Go down

Jestem Wojtek i też mam 12 lat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Age » EPILOG » Karczemne opowieści » Coś o nas-